Kandydat do Sejmu. Lista nr 1, poz. nr 1

Okręg nr 37 (Konin, Gniezno, Września, Śrem, Koło...)

Popieram Jacka Tomczaka

Zaprosiłem Jacka do naszego politycznego projektu, bo PSL-Koalicja Polska potrzebuje doświadczonych parlamentarzystów, którzy pomogą zakończyć wreszcie seans nienawiści i plemienną wojnę polsko-polską oraz zrealizować ambitny program dla Polek i Polaków. Jacek podjął niełatwe zadanie walki na w okręgu zdominowanym przez PiS i odzyskania dla PSL mandatu poselskiego na tym terenie. Wyborcy PSL na to zasługują. Jacek, jako człowiek młody i energiczny,a jednocześnie poseł kilku kadencji,daje gwarancję dobrej reprezentacji w parlamencie.

Władysław Kosiniak-Kamysz

Jacek Tomczak to facet z charakterem. Jacek Tomczak to facet z charakterem. Nie bał się postawić partyjnym bonzom. Z obronę wolności sumienia wyleciał z Platformy Obywatelskiej. Kiedy pojawiła się szansa w parlamencie, złożył poprawkę, dzięki której obcięto partiom finansowanie z budżetu państwa o połowę. Dzięki temu do dzisiaj zaoszczędzono już kilkaset milionów złotych. Jacek wspiera jednomandatowe okręgi wyborcze i chce polityki bliskiej obywatelom.Dlatego rekomenduję go z pełnym przekonaniem.

Paweł Kukiz

Poseł Jacek Tomczak to prawdziwy przyjaciel Rzemiosła. Kontynuuje w Sejmie najlepsze tradycje wielkopolskiej pracy. Dzięki niemu postulaty rzemieślników stały się ważnym elementem debaty publicznej.

Jerzy Bartnik
Prezes Związku Rzemiosła Polskiego

Jacek Tomczak aktywnie wspierał wiele inicjatyw ważnych dla regionu. Jego zaangażowanie w sprawy rozwoju szkolnictwa zawodowego oraz wsparcie lokalnej przedsiębiorczości zasługuje na uznanie.

Andrzej Grzyb
prezes PSL w Wielkopolsce

© Jacek Tomczak 2023